Fontohrátky – ŠKOLA

Jak jste se ve škole cítili? Byla vám šumák, brzdila vás v rozletu, nebo jste poctivě plnili úkoly?
Možná už si to nepamatujete, nebo nechcete pamatovat. Možná vám čas vzpomínky zkreslil. Zkuste si vybrat font, který se vám líbí a třeba si vzpomenete. 

*****

Pohodlně se posaďte a podívejte se na obrázek. Na obrázek klikněte, zvětší se vám a jedině tak ucítíte atmosféru každého fontu. Jeden font vám určitě bude sympatičtější než ostatní. Možná se nebudete umět rozhodnout mezi dvěma fonty, i to je v pořádku. Svět není černobílý ;-). Pod obrázkem najdete potom řešení co vám fonty o škole (a o vás) vypráví.

Vybrali jste si?  Přečtěte si ke každému fontu řešení:

Na každý obrázek můžete zase kliknout myší a tak si ho zvětšit.

1 – Škola? Musíme tam všichni, ne? Tak co nad tím špekulovat. Jo, k něčemu mi asi byla, mohla jsem jít studovat dál to, co mě baví, a to se počítá. Pamatuju si domácí úkoly, testy, které jsem nezvládla a tlak ze strany rodičů i učitelů. Ale přežila jsem to tam s vyznamenáním. Jsem realista.

*****

2 – Školní roky? Byla to zábava, kamarádi a přestávky, svačina a pytlík se cvičkami. Neprožívala jsem křivdy a nebádala nad jejím smyslem. Užívala jsem si přestávek a nepokazila žádnou zábavu. Byla jsem ta poslušná nenápadná holčička, která plní své úkoly a nikdy nepřekračuje psaná i nepsaná pravidla. A líbil se mi tam Honza! Vzpomínám na to hezké, jsem optimista.

*****

3 – Cože, škola?  Brr, no, přežila jsem. Ale dost často jsem byla ve svém světě. Nesnáším svázaní pravidly, potřebuji aby má mysl mohla létat. Jenom tak jsem schopna vidět věci z nadhledu a tvořit. Ale to jsem ještě ve škole netušila, jenom jsem se často ztrácela ve výkladu ;-). Jsem tvůrce, snílek, vizionář.

*****

4 – Škola by byla bezva, kdyby byla úplně jiná. Nechala mne věřit svým instinktům a zkoušet neprobádané cesty. Dala mi volnost jít proti proudu, pokud mám jiný názor než většina okolo. Dávala mi výzvy a motivovala mne. Pak jsem schopná neuvěřitelných pokroků. Nové informace potřebuji k životu, ale v klasické škole se nudím a kreslím po lavici. Jsem svá, skrytý rebel.

Tak co, jak vidíte svou školu teď? Pomohly vám Fontohrátky vybavit si detaily, jako je vůně tělocvičny a barva pytlíku na cvičky? Podělte se v komentářích!

*****

Jestli se vám Fontohrátky líbí, můžete si je koupit TADY:  

Andrea Grigerová
CO DĚLÁM? Ukazuji lidem, že fonty je ovlivňují každý den. Díky této neverbální řeči zvládnou předat nejenom informace, ale i pocity a emoce. Jsou sami sebou a přitahují zákazníky, kteří je právě takové ocení.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.