KONZULTACE 

MÁTE VE FONTECH CHAOS? Bojíte se, abyste jejich výběrem víc nepokazili, než získali? Chcete psychologii fontů využívat ve své práci pro klienty?

 

KONZULTACE VÝBĚR FONTU

Když hledáte font, který bude podporovat stejné hodnoty, jako vaše značka nebo podnikání. 

REFERENCE A UKÁZKY "PŘED A PO"

Díky Andree jsem si uvědomila, s jakými fonty je mi dobře, které příjemně ladí k mé nátuře a k mému tématu. A konečně mám nějaké záchytné body, které mi pomáhají vytušit, co se vlastně kdy hodí, a co ne. Napadlo vás někdy, že fonty mají v textu vlastně úplně stejnou funkci, jakou má v osobním kontaktu neverbální komunikace? Dřív jsem znala tak maximálně Calibri a Arial, a stejně jsem si s nimi nevěděla rady. Teď se nebojím trochu víc „rozšoupnout“, když si to situace žádá, ale zároveň vím, jak na to, abych se moc neurvala ze řetězu a pořád vše jako celek dávalo smysl.

Lucie Koubekwww.copykiller.cz

Když jsem o psychologii fontů četla poprvé, říkala jsem si, že je to nesmysl. Pak mi to nedalo, koukla jsem na web, a začala jsem být zvědavá. Vždyť grafologie je taky svébytný obor. Na celém procesu vybírání fontů pro můj nový web mě nejvíc fascinovala spolupráce s Andreou, její způsob vedení labyrintem písma, přívětivost a zároveň neochvějná jistota v teorii. Nic nechybělo a nic nebylo navíc, s tím se setkávám málokdy. Zůstává mi dobrý pocit a vyladěný web.

Emilie Šípová, psycholožkawww.kurzy-asertivity.cz