Nové offline školení PSYCHOLOGIE FONTŮ® V MARKETINGU
v Praze, max. 14 účastníků

Kvíz i vyhodnocení je zdarma, e-mail zadáváte pouze pokud chcete poslat řešení ve formě správných odpovědí. Vaše odpovědi se neukládají, proto si je poznačte při vyplňování kvízu, ať se zpětně můžete podívat, kde jste se trefili!
Andrea Grigerová

K čemu kvíz je? 

V kvízu najdete 8 otázek, každá obsahuje 2 varianty kombinací fontů.

Vybírala jsem takové varianty, kdy správný výběr je podložený pravidly (základními i pokročilými), ne pocity a intuicí. I když právě ta  nám někdy nejlépe poradí. 

Slouží k rychlému otestování, jestli máte párování fontů v malíčku (díky praxi nebo intuici) anebo se můžete ještě něco v této disciplíně přiučit. 

Však si to pojďte vyzkoušet, jak jste na tom právě vy....


REAKCE OD PROFÍKŮ? 

 

„Zkusila jsem si na sobě otestovat kvíz Jak kombinovat fonty a i když s písmem pracuju už dost dlouho, musím přiznat, že to nebyl žádný čajíček. V kvízu je šikovně ukázáno, jak je důležité, aby dva texty (nadpis + podnadpis) spolu správně a zároveň ladně fungovaly tak, aby je oko plynule přečetlo, jakoby to byl jeden celek. "

Naďa Moyzesová, grafička s 20letou praxí

Andrea Grigerová

fontolog
Učím lidi používat fonty tak, aby dokázali být autentičtí nejen obsahem, ale i vizuální stránkou svých textů a webů. Aby dokázali pouhým výběrem písma zabrnkat na tu pravou strunu. Prostě aby se našli a aby si je našli ti správní lidé.