NAPSALI O MNĚ:

Profil podle fontů byla skvělá zábava, ale zároveň a hlavně vnímám jeho ohromný praktický přínos. Díky Andree jsem si uvědomila, s jakými fonty je mi dobře, které příjemně ladí k mé nátuře a k mému tématu. A konečně mám nějaké záchytné body, které mi pomáhají vytušit, co se vlastně kdy hodí, a co ne. Napadlo vás někdy, že fonty mají v textu vlastně úplně stejnou funkci, jakou má v osobním kontaktu neverbální komunikace? Dřív jsem znala tak maximálně Calibri a Arial, a stejně jsem si s nimi nevěděla rady. Teď se nebojím trochu víc „rozšoupnout“, když si to situace žádá, ale zároveň vím, jak na to, abych se moc neurvala ze řetězu a pořád vše jako celek dávalo smysl. Úžasný přínos pro mě měla i samotná „psychologická zpráva“ – hodně jsem se v ní našla, a navíc jsem si naplno uvědomila i některé své silné stránky, které jsem doposud spíš tak nějak velmi matně tušila. Pokud vám záleží na tom, aby vaše texty působily harmonicky jako celek a aby zároveň ladily s vaší osobností a vysílaly o do světa jasnou zprávu o tom, co jste zač, profil podle fontů je jasná volba.
Lucie KoubekJazykový konzultant a Líný copywriter, www.luciekoubek.cz, www.linycopywriter.cz
Andrea má talent uchopit člověka celistvě. Umí pojmenovat podstatu a mnohdy skryté poklady, které v sobě my lidé nosíme. Líbí se mi její dar vnímání, díky kterému je schopna velmi citlivou formou pojmenovat to, co o sobě dost možná ani netušíme. Moc se mi na společné práci líbila příjemná forma, jakou vás Andrea celým procesem provede. Když mi pak poslala výsledky, byla jsem více než překvapená, že je možné z písma tak přesně pojmenovat i velmi skryté nastavení člověka. Identifikovat skrze písmo to, co máme v sobě často zasunuté velmi hluboko a tím, že si své nastavení zpět uvědomíme, pozveme do svého života to, co nás může dál obohacovat a těšit. Děkuji za tuto krásnou, vlastně trochu kouzelnou zkušenost.
Linda MahelováProvoněný den, www.lindamahelova.cz
Andrea má mimořádný dar vyhmátnout podstatu vaší služby a najít pro ni font, který se vám bude nejen líbit, ale vypíchne přednosti toho, co nabízíte. Její pojetí písma jedinečným způsobem spojuje grafiku a psychologii, což je pro mě naprosto převratné a ráda její práce využívám. Mé logo po Andreině fontovém zásahu ohromně prokouklo. Díky a budu se vracet.
Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz

NAPSALI O MNĚ:


DALŠÍ REFERENCE

Fontologie. Nejdřív mi nešlo do hlavy co to vlastně je a zda je vůbec možné, aby mi někdo pomohl s výběrem typu písma pro texty ve virtuálních vodách. Po té co jsem se sama natrápila s výběrem ze široké nabídky, jsem si řekla, že to zkusím. Přístup Andrey Grigerové mne překvapil. Jemnou a velmi nenásilnou formou mi ukázala, jak o fontu písma přemýšlet, takže jsem se v hromadě nabídky najednou daleko lépe orientovala a netahala fonty jako králíky z klobouku. Tahle společná část byla velmi příjemně prožitým časem. Ovšem druhá část, která mi přišla po pár dnech mne doslova překvapila. Neuvěřitelné co dokázala Andrea vyčíst a co vše vyplulo na povrch. Inu písmo je písmo. Jakoby mne pozorovala dlouhou dobu, přestože jsme se spolu živě nepotkaly. Doporučené fonty mi pak padly jako kabát ušitý na míru, ve kterém je teplo a pohodlno a navíc je krásný. Výborné je, že výběr fontů je k různým typům textu, ale ladí dohromady.
Alena Naďováwww.carokviti.cz
Miluju slova a vnímám jejich obrovskou moc. Slovo dokáže ranit i léčit. Jen jsem tak nějak zapomněla, že nejen obsah je důležitý, ale také forma. Nechala jsem běhat svoje slova oblékaná jen tak halabala, nebo dokonce nahatá. Naštěstí jsem neodolala a nechala se Andrejkou pozvat do úžasného světa fontů. Teď už vím, že nejen slova, ale i fonty promlouvají. Andrejčina práce je celistvá a doslova bere dech. Co všechno dokáže z fontů vyčíst, sestavit celý profil osobnosti, je to k neuvěření a kouzelné zároveň. Moc děkuji Andrejce za skvělou přátelskou spolupráci. Díky ní teď konečně může obsah a forma všeho, co vypustím do světa, promlouvat jednotnou řečí. Těším se, až vyjde kniha, na kterou mi Andrejka navrhla font. Myslela jsem, že po konzultaci budu vědět, které písmo použít na svém webu. Konzultace mi ale přinesla mnohem víc. Podívala jsem se sama na sebe z nového úhlu pohledu, zamilovala jsem si hravý svět fontů a těším se, jaké objevy mě v této oblasti ještě čekají.
Lucie Vlachopolusováwww.lucievlachopolusova.cz
Vybrat správný font bylo pro mě zoufalství – na jednu stranu jsem měla přesnou představu, co chci, na druhou stranu to nemohla najít. Andrea mi pomohla s obojím – pojmenovala mou představu a vtělila ji do několika tipů na konkrétní fonty – a přidala ještě něco navíc: mou charakteristiku sestavenou právě na základě toho, jaké fonty se mnou nejvíce souzní. Stejně jako vyjadřujeme svou osobnost tím, jaké šaty oblékáme, tak také vyjadřujeme, kdo jsme pomocí fontů, do nichž oblékneme svou prezentaci nebo web. Fonty jsou takovou neverbální komunikací našeho psaného světa. Nemůžete-li najít ten pravý font pro vás, neváhejte a kontaktujte Andreu – její milý, vstřícný, profesionální přístup společně s výsledným doporučením, jaké fonty použít, je prostě bomba!
Olga Plíčkováwww.olgaplickova.cz
Když jsem si poprvé přečetla analýzu Andrey toho, jaká jsem podle písma, říkala jsem si: "Může se živit jako psycholožka." Tolik pravdy o tom, jaká jsem a také důležité vysvětlení, proč a jaké fonty na svém blogu používám, jsem snad ještě neviděla. Dokonce se ani neznáme osobně a přesto mi pomohla odhalit mnoho zajímavého o sobě. Její psychologii fontů doporučuji jako nástroj k sebepoznání, i jako možnost zlepšit prezentaci sebe nejen v online světě.
Veronika Hanzlíkováwww.veronikahanzlikova.cz
Nejprve mě zaujali Andreiny webovky. Měli svůj švih a líbily se mi ty kombinace fontů, které používala. Vnímala jsem, že se jí daří mnohem lépe než mě komunikovat i emoci za sdělením. A tak jsem zatoužila po tom, své stránky oživit! Najednou mi přišlo, že plně nevyužívám potenciál svého webu, nedokážu zprostředkovat emoci, která za mou prací stojí. Proto jsem se rozhodla pro konzultaci o fontech a byla jsem velmi nadšená a spokojená. Jednak jsem zjistila, že mě osobně by rozhodně nebavilo prohrabávat stovky fontů a hledat ten správny pro mě, Andrea zjistila velmi rychle, co se mi líbí, co mi sedne a co ne a udělala tuto práci za mě. Přišla jsem na to, jak jednoduchá změna - (asi 5 min práce na webu, kdy jsem změnila 2 fonty) - udělá hodně muziky. Mé stránky se mi líbí nyní mnohem více, mají větší švih. Ještě mě čeká práce na logu, ale i v něm mám již nyní díky Andree jasněji. Oceňuji, že jsem od Andrei dostala dostatek "nadstandartní péče", od bonusů ke konzultaci, přes anketu u lidí na facebooku, který font se jim na Biodanzu nejvíce líbí. Andrea mi pomohla podtrhnout jedinečnost mé práce s Biodanzou a za to moc děkuji!
Aneta Končulováwww.biodanza.cz
Spolupracovat s Andreou byla jedna radost! Skvěle vybrala fonty, které mi sedí a současně ladí s emocemi, které chci ženám na stránce předat. Doladila celkový vzhled stránky a já jsem z ní nadšená a věřím, že takhle se bude ebook krásně prodávat. Konečně mi ladí vizuální i obsahová stránka, a v tom je to kouzlo. Andrejka zkrátka dělá to, co jí baví a opravdu jde! Co víc dodat? Snad jen... Přesvědčte se sami. 🙂
Lenka Hrušková, Podporovatelka žen na cestě k sebe-vědomému životu a autorka ebooku Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýřewww.lenkahruskova.cz; www.milujsvujmocak.cz