REFERENCE
E-BOOKY, KURZY A PŘEDNÁŠKY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

 

Díky Andree jsem si uvědomila, s jakými fonty je mi dobře, které příjemně ladí k mé nátuře a k mému tématu. A konečně mám nějaké záchytné body, které mi pomáhají vytušit, co se vlastně kdy hodí, a co ne. Napadlo vás někdy, že fonty mají v textu vlastně úplně stejnou funkci, jakou má v osobním kontaktu neverbální komunikace? Dřív jsem znala tak maximálně Calibri a Arial, a stejně jsem si s nimi nevěděla rady. Teď se nebojím trochu víc „rozšoupnout“, když si to situace žádá, ale zároveň vím, jak na to, abych se moc neurvala ze řetězu a pořád vše jako celek dávalo smysl.
Lucie Koubekwww.copykiller.cz
Díky Andree a psychologii fontů jsem pochopila, že nemusím dlouze pátrat při hledání fontů na web a pak dělat kompromisy, ale že je možné najít TEN, který přesně zapadne do mého záměru, protože existuje NĚKDO, kdo umí řeč fontů přeložit do lidštiny. Už nejsem ztracená, už vím, čeho se držet a vyhmátnu tak vždy font, který podtrhne obsah mého sdělení. Děkuju Andree za skvělou osvětovou činnost v této oblasti a také za systém, který do ní vnáší. Moc mi to pomáhá.
Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz
Děkuji Andree Grigerové za to, že jsem mohla díky našim společným toulkám krajinou fontů, pojmenovat a vyjádřit to, co jsem intuitivně věděla a tušila již celý dlouhý čas. Konečně jsem našla font, ve kterém se snoubí moje láska k cizím jazykům, knihám a moudrosti, která je v nich skrytá.
Mirka Smíšková www.goldenkey.cz
Jsem typický příklad toho, kdo používal písmo Times New Roman na střídačku s Arial. Když jsem se potřebovala kreativně vyřádit do postů na FB, na web, sahala jsem každou chvíli po jiném písmu bez ladu a skladu. Dneska vidím, jak děsivě to působilo, děsí to už i mě. Andrea mě naučila všímat si toho, co je za fonty skryto. Hned si toho všimnu, když si čtu něčí stránky, letáky... a spojuje se mi to zároveň s nějakými emocemi. A to je přesně ono, vnést do psaného sdělení i ty emoce za tím. Moc děkuji za otevření očí do světa fontomagie ❤.
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz
Než jsem poznala Andreu, nikdy mě nenapadlo nad fonty přemýšlet. Dnes už rozumím tomu, proč se mi některé texty dokáží na první pohled dostat pod kůží a z jiných mě mrazí a rychle utíkám pryč. Andrea mě naučila vnímat esenci fontů. Za to jsem nesmírně vděčná. Pomáhá mi to při vlastní prezentaci. Moje texty daleko lépe působí i na mé zákaznice a pomáhá mi to při komunikaci se zákaznicemi, tvorbě mých produktů i čtení cizích textů.
Renata Pekařováwww.onlineskolasiti.cz
Vybrat správný font bylo pro mě zoufalství – na jednu stranu jsem měla přesnou představu, co chci, na druhou stranu to nemohla najít. Andrea mi pomohla s obojím – pojmenovala mou představu a vtělila ji do několika tipů na konkrétní fonty. Stejně jako vyjadřujeme svou osobnost tím, jaké šaty oblékáme, tak také vyjadřujeme, kdo jsme pomocí fontů, do nichž oblékneme svůj text nebo web. Fonty jsou takovou neverbální komunikací našeho psaného světa.
Olga Plíčkováwww.olgaplickova.cz
Pro svůj nový kurz jsem chtěla vytvořit stránku, která bude nejen vzhledově hezká, ale která by na hlubší úrovni se mnou ladila. Chtěla jsem, aby dokázala i beze slov nést poselství. Ovšem vůbec jsem netušila, jak toho docílit. Výběr fontů a barev s Andreou, překonal moje představy. Teď mám stránku, která opravdu reprezentuje můj kurz i mě.
Linda Berger-Božovskáhttp://lindaberger.cz/
Nikdy jsem si nepotrpěla na nějaké texty a už vůbec ne na extra úpravu. Když jsem vydávala knihu bylo to pro mě tak důležité, že jsem se na to začala dívat úplně jinak. Chtěla jsem prostě osobitý nadpis, aby vyjadřoval to, co je v knize a co chci knihou sdělit. Najednou jsem vnímala, že i font má duši, že na mě mluví svým jazykem a že dokáže vyjádřit mé pocity, které jsem napsala do knihy. Proto jsem požádala Andreu o pomoc s výběrem fontů. Až pak jsem se cítila dobře a našla i můj font-rukopis. Skvělé.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz