VYBEREME SPOLU FONTY

Vaše značka i osobnost bude cítit z každého písmenka a přitáhne vám klienty, se kterými bude radost pracovat.

 

Nebudeme vybírat písmo, které bude hezké a všichni kamarádi vám ho pochválí. Ani písmo, které je v tomto roce IN, moderní a "funguje". Ale můžu vám slíbit, že vybereme písmo, které bude s rezonovat s vámi a s hodnotami, které jsou pro vás zásadní. 

A písmo nebude to jediné, co si z konzultace odnesete. Fonty vám během konzultace odzrcadlí celé vaše podnikání, hodnoty, klienty, sílu i slabá místa. Vytáhnou na povrch to podstatné a vy zjistíte, že výběr fontu je vlastně jenom třešinka na dortu. Jasně si uvědomíte, v čem je vaše síla a jedinečnost a fonty vám ji jenom pomohou promítnout navenek. 

Budete přesně vědět, proč jste si písmo vybrali a co o vás vypovídá. Ušetří vám to hodiny tápání při výběru fontů a nejistotě, jestli jste vybrali ten pravý. Nebudete se muset ptát nikoho dalšího "líbí se ti to?", protože si budete jisti. Fonty budou vaší druhou kůží. 

 • Pokud víte, že spolupráce s některými klienty vás vyčerpává.
 • Pokud máte pocit, že rady zvenku nepomáhají.
 • Pokud cítíte, že řešení musí přijít zevnitř, z vás.

Neváhejte.

KDY JE ČAS NA NOVÝ FONT?

 • Moje podnikání se hodně posunulo, zaslouží svůj vlastní kabát na míru. 
 • Chci, aby se mi přestali ozývat klienti, se kterými  spolupráce drhne a přitáhl jsem si takové, kteří ocení mou práci
 • Vím co chci, ale nevím, jak to ukázat navenek. 
 • Chci se odlišit od konkurence, ukázat, co ve mně je
 • Potřebuji na web otisknout mou osobnost, aby mě klienti vnímali takovou/takového, jaký jsem.
 • Mám dobrý web, ale necítím se na něm dobře, něco tam nesedí, a nedokážu přijít na to, co to je. 

VÝBĚR FONTŮ JE ALCHYMIE

Pojďme spolu podniknout cestu k esenci vaší osobnosti i podnikání. Psychologie fontů nám pomůže dát do rovnováhy rozum s intuicí. Vědomí s podvědomím. Vaše vnitřní nastavení a zásadní hodnoty značky s tím, jak se prezentujete na webu. Výsledkem bude harmonie. 

 

Díky konzultaci s Andreou Grigerovou jsem si uvědomil, že s fonty je to jako s oblečením. Můžu je vybírat jako konfekční hadry – náhodně a s vědomím, že mi nikdy nesednou jako ulité. Svá slova můžu nasoukat třeba do upnutých šatů, které možná vypadají naoko dobře, ale já se v nich budu cítit nesvůj. Anebo si můžu nechat ušít fontový oblek na míru. Takový, který se bude dobře nosit, zdůrazní mé přednosti a padne do oka jen tomu typu lidí, se kterými chci spolupracovat. A právě takové fonty teď díky Andreji zdobí můj web. Z konzultace jsem si ale odnesl mnohem víc než „jen” nové fonty. Andrea mě svými otázkami, radami a postřehy přiměla zvolat AHA tolikrát, že kdybych zrovna stál v trafice, vykoupil bych celou zásobu stejnojmenného bulvárního plátku.
Roman Věžníkhttps://veznik.cz

Dám vám k dispozici 9 let svých zkušeností ze stovek konzultací. Nevybereme „jenom písmo“, ale psychologie fontů nám umožní zmapovat esenci vaší značky. Budete přesně vědět,
PROČ jste si FONT vybrali, CO o vás komunikuje a KOHO osloví. 

„JENOM“ VÝBĚR FONTU?

Kdepak! Všichni moji klienti jsou nejvíce nadšení z něčeho, co při výběru fontu nečekali.
Fonty jsou jenom třešnička na dortu. Oceníte:

 • HLOUBKU
  Do které se během konzultace dostaneme. Dotkneme se hodnot, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.
 • SOUVISLOSTI
  Otázky a odpovědi vás dovedou k jádru podnikání a přimějí vás přemýšlet v nových souvislostech. Využijete to pak na sítích, blogu i v marketingu.
 • JISTOTU
  Se kterou vám budu přes fonty tlumočit vaše vnitřní nastavení. Nevařím z vody, vycházím ze stovek konzultací.
 • KOMPLEXNOST
  Záleží mi na tom, abyste fonty (i barvy) uměli i správně používat, dostanete přesný návod, ukázky přímo na vašem webu i závěrečnou zpětnou vazbu po nasazení.
Konzultace u Andrey předčila naše očekávání. Hloubka práce přesahovala výběr fontů na web a vedla k širším uvědoměním v oblasti naší prezentace. Pro naše podnikání vnímáme tuto spolupráci jako velmi podnětnou, náš web velmi ožil. Rádi využijeme služeb Andrey i v budoucnu např. pro výběr fontů do nové knihy.
Michal a Michaela Bartošovi, terapeuti a autoři knihy Smysluplné vztahywww.mmbartosovi.cz

balíček PILÍŘE

VÝBĚR FONTŮ + HODNOTY

Kdy je pro vás vhodný?

Potřebujete vybrat fonty na web nebo e-shop. Takové, které přesně odráží hodnoty, jaké v podnikání vyznáváte a přitáhnou lidi, se kterými chcete spolupracovat. 


Výsledkem je kompletní hierarchie fontů, včetně všech informací k jednoduchému nasazení na web. 


9 000 Kč

balíček VIP

FONTY + BARVY

Kdy je pro vás vhodný?

Když potřebujete sladit psychologii fontů s psychologií barev, vybrané písmo s logotypem (jednoduchou formou loga) a neomezovat se pouze na fonty s českou diakritikou. Součástí je i vše, co obsahuje balíček PILÍŘE. 

Výsledkem je základní Vizual book, který předáte svému webaři. 


18 000 Kč

konzultace

TO JSEM JÁ

Kdy je pro vás vhodná?

Procházíte seberozvojovou částí života nebo dokonce transformací a hledáte puzzle, které by vám pomohly poskládat se a pozorovat, jak vás vnímají ostatní.

Nevybíráme fonty, není důležité jestli podnikáte. 


3 000 Kč

Budete mít web, který s vámi bude souznít na mnohem hlubší úrovni, než je líbí/nelíbí.
Pomůže vám navázat s klienty kontakt v té správné energii ještě předtím,
než se poprvé osobně setkáte. 

 

JAK TO PROBÍHÁ?

 • 1
  Vyberete si balíček a objednáte
  Po zaplacení Vám přijde na e-mail odkaz na kalendář, ve kterém si vyberete termín konzultace.
 • 2
  90 minut hloubkové analýzy
  V první části se vás budu hodně vyptávat, ve druhé se ponoříme do sady fontů, a díky zrcadlení se dozvíme i to, co jste nedokázali pojmenovat vědomě.
 • 3
  Prostor pro Psychologii fontů®
  Nedám si pokoj, dokud neprohledám všechny fonty v mé paměti i v externích databázích, abych našla takový, který vám sedne jako poklička na hrnec.
 • 4
  Nebudete ztracení
  Kdybych vám řekla pouze názvy fontů, nebylo by vám to k ničemu. Připravím pro vás zprávu, ve které budou jasně definované nadpisy, podnadpisy i text v odstavcích. Vše perfektně sladěné.
 • 5
  Co dostanete na e-mail
  Popsané pilíře vašeho podnikání, ze kterých můžete vycházet při definování celé byznys strategie, copywritingu, výběru fotek, atd.
 • 6
  Navazující konzultace pro doladění
  Zakládám si na tom, že dotáhneme nasazení fontu do dokonalosti. Až je použijete, nahraji vám video se zpětnou vazbu a doladíme velikosti, řádkování, zarovnání, odsazení... Posuneme texty na mnohem vyšší level.
Díky konzultaci s Andreou získáte nejen fonty, které s vámi budou dokonale ladit, ale především vám Andrea skrze práci s fonty zvědomí vaše vlastní nastavení a hodnoty... a to do takové hloubky, o které možná ani sami nevíte. Jsem vděčná, že již více než pět let její služby využívá naprostá většina mých klientů při výběru fontů pro web nebo pro tvorbu kompletní vizuální identity značky.
Jana Andrésková, webdesignerwww.janaandreskova.cz
Andreu sleduji už delší dobu, hltám její články i workshopy, domů jsem si pořídila Fontohrátky, které si užívám s dětmi i přáteli. To mě přivedlo na myšlenku, že i můj web by si zasloužil písmo, které by mi pomohlo navázat lépe kontakt s mými klientkami ještě před tím než se setkáme. Andrea byla úplně neuvěřitelná! Nejenže jsme na konzultaci vybrali fonty, které se mnou ladí, ale navíc mně svými otázkami donutila se zamyslet nad mojí cílovkou, hodnotami a hlavním přínosem pro moje klientky. Ještě mi chvíli bude trvat, než provedu změnu na webu, ale už teď můžu říct, že spolupráce pro mne byla velmi obohacující.
Lucie Václavkováhttps://lucie.vaclavkova.com/
S Andreou jsem konzultovala výběr fontů pro svůj web, absolvovala jsem u ní školení o výběru fontů a spolupracovaly jsme i při dalších příležitostech. Velmi oceňuji její laskavý, ale přímý způsob kladení otázek, které člověka dovedou k jádru věci a přimějí přemýšlet v nových souvislostech. Konzultace byla nabitá informacemi a moc mě bavila, podobně jako kurz. Psychologie fontů je určitě věc, kterou se při tvorbě osobního brandingu, webu a tiskovin vyplatí vzít v úvahu.
Magdalena ČevelováMarketingová čarodejnice
Zrovna nedávno jsem došla k názoru, že jako si já sama s věkem zasloužím designové oblečení, zaslouží si můj web facelift v podobě padnoucího fontu. A s Andreou jsme ho vybíraly. Úžasná, zábavná konzultace, hluboký psychologický vhled, profesionalitu a znalosti ani nezmiňuji, to jsem očekávala, ale to ostatní, včetně následné psychické podpory a zákaznické péče, mi vyrazilo dech. Zejména proto, jakou smršť názorů tato zdánlivě nenápadná změna mezi čtenáři mého blogu vyvolala, a jak to zpětně rozkopalo mě samotnou ... prostě, změna fontu, který reflektuje vaše vnitřní nastavení, nezůstane nepovšimnuta, a rozhodně podpoří běžící osobní transformaci 😀 Za mě top, doporučuju!
Klára Konicarováwww.astropsychologie.cz
Oslovit Andreu ke konzultaci fontů byl jeden z nejlepších nápadů, které jsem pro svůj byznys mohla realizovat. Přesně mířené a zajímavé otázky vám pomohou nahlédnout na značku z jiné perspektivy. Zároveň vás dovedou k tomu, že vaše slova budou vypadat přesně jak potřebujete (třeba že to v tento moment ani netušíte, stejně jak jsem to netušila já :)). V průběhu setkání jsem zažila několik zajímavých aha momentů u kterých by mě ani nenapadlo, že mohou souviset s fonty. Konzultace s Andreou může dodat vaší prezentaci úplně jiný rozměr a nemohu jinak než ji vřele doporučit.
Petra Rybková Kurákovácopywriterka, www.ostratuzka.cz
Řeknete si, vždyť jde jen o font, obsah je důležitější než design... Souhlasím. Ale současně cítím, že má obsah ladit s formou, že forma nemá sdělení překážet, nemá ho znehodnocovat a má usnadnit, aby sdělení doputovalo k těm, kterým je určeno. A když pracujete na svém vlastním webu a pořád vám to neladí, hodiny zkoušíte různé fonty, co se vám líbí, ale naslepo, úplně zbytečně propalujete svůj drahocenný čas. Když si dáte rande s Andreou, vyřešíte to rychleji, efektivněji a s ohledem na vaši časovou investici taky levněji. Mám po první konzultaci s Andreou a jsem nadšená!!! Ví, zná a jakmile si vás oťuká, střílí do černého. Možná nakonec půjde jen o malé úpravy, ale už teď je jasné, že mým sdělením prospějí ohromně.
Simona Dosedělová
KONZULTACE TO JSEM JÁ
Řekla bych, že to je podobné jako když si čteš horoskopy v časopisech a pak zajdeš k astrologovi, který tě nechá nahlédnout do úplně jiné dimenze. Občas mi běhal mráz po zádech a některé věty mě šokovaly. Jak to proboha může vědět? Další věty působily jako vzkaz od mého vlastního já.
Petra Vymětalováwww.petravymetalova.cz

V ČEM SE LIŠÍ BALÍČKY PILÍŘE A VIP?

balíček PILÍŘE

VÝBĚR FONTŮ + HODNOTY

 • 90 minut online konzultace TO JSEM JÁ + TO JE MÉ PODNIKÁNÍ.
 • Základní pilíře podnikání, které vyplynou z konzultace ve zprávě.
 • Návrh výběru fontů, hierarchie nadpisů, rozsah 12-25 stránek.
 • Videonahrávka zpětné vazby po nasazení fontu na web, s návrhem vylepšení a změn.

9 000 Kč

balíček VIP

FONTY + BARVY

 • Vše, co obsahuje balíček PILÍŘE
 • Návrh 1-3 palet barev.
 • Vizual book - obsahuje výběr fontů, hierarchii nadpisů, paletu barev.
 • V případě potřeby lokalizace fontů (doplnění české diakritiky).
 • Zpracování digitálního podpisu v křivkách a na průhledném pozadí.
 • Vytvoření jednoduchého logotypu, použitelného místo loga.

18 000 Kč

DOPLŇKOVÉ PORADENSTVÍ

hodinová sazba KONZULTAČNÍ

Absolvovali jste některý z balíčků a potřebujete informace nebo služby navíc. 

 

 • Počítá se každá započatá čtvrthodina.

2 000 Kč

REBRANDING

Vybírali jsme spolu kdysi fonty, ale ve vašem podnikání nastaly zásadnější změny. Potřebujete znovu probrat hodnoty na kterých vaše značka stojí a vyhodnotit, jaký font ukáže navenek váš posun. 

 • Online konzultace 1,5 hod.

3 000 Kč

výběr fontů
PRO KNIHU

Kdy je pro vás vhodná?

Pro klienty, kteří plánují tisk knihy a potřebují zpětnou vazbu na návrh z tiskárny, nebo přímo vybrat fonty. 

 


3 000 Kč

UKÁZKY WEBŮ, PRO KTERÉ JSME VYBÍRALI FONTY:

UKÁZKY WEBŮ, PRO KTERÉ JSEM ZPRACOVALA
KOMPLETNÍ VIZUÁLNÍ IDENTITU

(Fonty, barvy a všechny vizuální prvky na webu + návrh použití,
šablony na sociální sítě i pro offline použití.)

VIZUÁLNÍ IDENTITA

Kompletní vizuální identita značky na web, sociální sítě, prezentace i offline materiály.

Tuto službu nabízím pouze ve spolupráci s webdesignérkou Janou Andréskovou.  


od 40 000 Kč