KURZY, WEBINÁŘE
A WORKSHOPY

Pokud se chcete posunout v práci s fonty na mnohem vyšší úroveň, anebo se naučit vybírat si fonty na míru pro různé příležitosti, jste tady správně. 

ONLINE KURZY
+ FONTOTÉKA/pdf

Můžete si koupit hned.

 

FONTOTÉKA

Členská sekce

Fontotéka je taková online knihovna, ve které najdete cca 70 fontů. Můžete si je vyfiltrovat podle toho, jakého klienta chcete oslovit anebo si procházet celé skupiny. Každý font má svou vizitku s podrobnými informacemi i popisem psychologického charakteru.  Fontotéku si můžete zakoupit kdykoliv, dostanete ihned přístup do členské sekce.


750 Kč

JAK VYBÍRAT FONTY

Online kurz, 5 lekcí

Na jednom místě přehledně a podrobně shrnuté nejdůležitější otázky při výběru fontů.  Kurz, který ušetří hodiny a hodiny času, s know-how z praxe a checklistem. Už se vám nestane, že po pár hodinách zjistíte, že můžete začít od začátku.


750 Kč

TYPOLOGIE FONTŮ

Online kurz, 5 lekcí

Víte, že každá z 5 velkých skupin fontů má svůj jednoznačný charakter? Kurz, který vám pomůže zorientovat se v tom, jak na nás působí fonty patkové, bezpatkové, nadpisové i ručně psané.


750 Kč

WORKSHOPY

Workshopy jsou živé a interaktivní, vyberte si termín, ve kterém se zúčastníte. Jsou vhodné (ale není to podmínka) pro účastníky, kteří mají jasno v základech výběru fontů a typologie fontů.

 

JAK KOMBINOVAT FONTY

živý 2 hodinový workshop (bez záznamu)

 

Kombinování fontů je tak citlivá záležitost, že kolem ní chodí i  zkušení grafici po špičkách, a spoléhají na svou intuici. Pokud vám intuice chybí, pojďte se naučit, jak racionálně vybírat fonty tak, aby k sobě ladily, navzájem se doplňovaly a výsledek vypadal skvěle.

od 1200 Kč


Vypsané termíny v roce 2023:
(předprodej za výhodnou cenu) 
20. 1. 2023, 15. 5. 2023, 18.8. 2023

FONTY JAKO NÁSTROJ
V MARKETINGU

živý celodenní workshop (bez záznamu)

 

Objevte, jak silným nástrojem jsou fonty pro marketingovou komunikaci a pronikněte do jejich fascinujícího světa. Naučte se, jak s pomocí fontů vyvolat tu správnou emoci.

3 500 Kč


Vypsané termíny v roce 2023:
(předprodej za výhodnou cenu) 
20. 1. 2023, 15. 5. 2023, 18.8. 2023

ONLINE KURZ FONT&BRAND

4týdenní online kurz s intenzivní podporou, otevírá se 2x ročně. 

 

Pojďte se mnou podniknout cestu k výběru písma, které bude jako vaše nejoblíbenější oblečení. A po cestě si uvědomíte, že font je jen třešnička na dortu. Vyberete si font, který bude základem vaší vizuální identity a při tom nenásilně objevíte sami sebe i svou značku. 

PRO FIRMY, ŠKOLY A KONFERENCE

Na workshopech a přednáškách o Psychologii fontů vám předám to nejlepší ze svého know-how způsobem, který vás bude zaručeně bavit. Svět fontů si vás vtáhne a už nepustí.

 

FONTY NA VLASTNÍ KŮŽI, NOS I SLUCH

5hodinový workshop

 

Osaháte si fonty všemi smysly (hmatem, čichem, zrakem, sluchem
i chutí) a až budete příště listovat životopisy, hodnotit grafické návrhy nebo připravovat tištěné i online materiály, bude na vás text mluvit úplně jinak.

Poslouží také jako neotřelý teambuilding - fontologie je taková moderní grafologie, v testech během workshopu si otestujete osobnostní nastavení i role v týmu.


JAK NÁS FONTY OVLIVŇUJÍ KAŽDÝ DEN

přednáška 30min - 3 hodiny

 

Víte, že fonty ovlivní nejenom marketing a grafiku, ale i to, jakou dostanete známku na VŠ, jaké jídlo si vyberete na jídelním lístku, a to, čemu uvěříte? Přednáška, která vám odkryje svět, který neznáte, ale denně jste jeho součástí.

Pozor, riskujete regulérní fontovou závislost - od této chvíle budete zkoumat každý nápis, billboard nebo leták 🙂 


PŘEDNÁŠKY NA MÍRU

přednáška 30min - 3 hodiny

 

Přednáška přizpůsobená na míru firmě, škole, organizace (s použitím interních ukázek) anebo tématu. 

Téma přednášky může být například:

  • fonty v marketingu
  • fonty v copywritingu
  • fonty ve školství
  • atd. 

Cena workshopů a přednášek je individuální podle délky, místa konání a počtu účastníků, napište mi na andrea@grigerova.cz.

OHLASY NA PŘEDNÁŠKY

„Na naši konferenci o copywritingu jsme vybírali přednášející, kteří návštěvníkům rozšíří obzory a ukáží možnosti, jak s texty pracovat v souvislostech celého online marketingu. Andrea byla jasná volba, protože správná práce s fonty dokáže dodat textu další, nesmírně důležitý rozměr. Fonty v psaném projevu vlastně významně nahrazují neverbální komunikaci, která je – jak známo – často důležitější než samotná slova. Trochu jsme měli obavy, jak účastníci konference téma Psychologie fontů přijmou, jestli jim nebude připadat tak trochu „mimo”. Jenže Andrea je na pódiu velký profík a skvělý řečník. Publikum dokázala nejen přesvědčit, ale i nadchnout pro věc a zvednout ze židlí (a to doslova). V závěrečném dotazníku dostala pak její přednáška jedno z nejlepších hodnocení z celé konference.“
Lucie Koubeklektorka copywritingu a organizátorka konference Copykiller Fest.
Chcete-li naplnit vaše školení, přednášky, konference či jiné vzdělávací akce něčím skutečně zajímavým, neotřelým a zároveň užitečným, dejte prostor i prezentaci z oblasti Psychologie fontů. Obohatíte své účastníky o nový pohled na fonty, který má zásadní vliv na to, jak můžeme informace vnímat. Navíc interaktivita s publikem, kterou lektorka Psychologie fontů do svých prezentací vnáší, nenechá nikoho jen tak usnout. Psychologie fontů je zkrátka zábavná, poučná a velmi dobře a snadno využitelná i v praktickém životě.
Zuzana Teplíkovámanažerka obchodu a marketingu Citace.com
Vážená paní Grigerová, děkuji za všechny za zajímavou přednášku, měla jste největší účast ze všech kurzů na Zoomu!
Blanka MullerováAdventor o.s.