NĚCO MÁLO O MNĚ

Ve svém životě se věnuji hlavně sebelásce, která se jeví být mým posláním. Když ji poctivě žiji a upřímně sdílím, obvykle to vzbudí pozornost a motivaci (takové nastavení chci taky!). Také se mi díky ní daří dělat dobrou práci, být zdravá, žít v hojnosti, pěstovat láskyplné vztahy a celkově mám pocit, že můj život dává větší smysl, než když se odsuzuji a psychicky deptám.

MOJE PRODUKTY A ŽIVÉ AKCE 

Napsala jsem knihu

UČEBNICE SEBELÁSKY

Učebnice sebelásky je první odbornou knihou v České republice, která se zabývá dobrým vztahem k sobě sama, uznáním a respektem k sobě, svým schopnostem a potřebám, zkrátka sebeláskou. Je určena pro všechny, kdo chtějí sebelásku pochopit, zbavit se předsudků a naučit se ji v životě prakticky používat. Kniha popisuje například, jakými způsoby sebeláska příznivě ovlivňuje mezilidské vztahy, výchovu dětí, osobní systém hodnot, sebevědomí, životní směrování, hladinu stresu, nebo naopak psychickou pohodu a vyrovnanost. Obsahuje mnoho příkladů ze života, 15 praktických cvičení a 10 meditací k rozvoji sebelásky v běžném životě.

Vytvořila jsem online audioset

PRO KLID V DUŠI

Audioset PRO KLID V DUŠI obsahuje nahrávky, které podporují vědomé sebepřijetí. Díky nim je možné se více spojit s několika důležitými rovinami života.

Meditace se věnují pěti životním tématům, díky jejichž postupnému zpracování můžeme dosáhnout hlubokého respektu a přijetí sebe sama. Audioset obsahuje ke každému životnímu tématu 4-5 meditačních nahrávek ve formátu mp3, které lze jednoduše stáhnout.

Vytvořila jsem online program

PŘIJÍMÁM SVŮJ STRACH

Online program Přijímám svůj strach je o přínosech přátelského a zvědavého postoje ke strachu, o “smyčkách” v naší mysli, kterými strach podporujeme a zvětšujeme, o pouštění kontroly, o odevzdání se důvěře a lásce a o zodpovědnosti k sobě a o mnohém dalším.

V online programu ke strachu vás čeká 11 přednáškových videí, 4 audionahrávky a bonusová část s inspirativními rozhovory o strachu. 

Program vám přinese mnoho inspirace, rad a návodů o tom, jaký postoj ke strachu vám prospěje.

Pořádám pro ženy i muže

MOZEK JAKO BUDHA

Víkendový seminář, během kterého se doslova pomarinujete v blaženosti. Ukážu vám úžasný způsob pro rozvoj silného, zdravého, pozorného a šťastného mozku za využití jeho přirozené vlastnosti - neuroplasticity.

PS: tento seminář můžete darovat, vystavíme Vám na něj DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Pořádám pro ženy

ŽIVÉ CELODENNÍ SEMINÁŘE SEBELÁSKY

Jednodenní seminář pro ženy, které se chtějí mít rády. — Sebeláska prohlubuje lásku i k ostatním, rozvíjí ohleduplnost, zodpovědnost a vnitřní sílu. Pokud jste až dosud na ní nepracovali, nastává ten pravý čas pro hloubkový zážitek, který vás posune kupředu.

PS: tento seminář můžete darovat, vystavíme Vám na něj DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Pořádám pro ženy i muže

LÉČENÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE

Vícedenní transformační seminář, který je cestou k hlubšímu propojení s vlastním tělem a pravdivému zpracování mnoha bolístek i bolestí z dětství a také cestou k dětské hravosti a cestou k větší živelnosti.

 

CO ŘÍKAJÍ O PRÁCI SE MNOU

Ahoj Luci, tento víkend jsem absolvovala kurz Sebelásky v Brně a musím říci, že se cítím úžasně a jsem nadšená 🙂 Můj pocit? Zamilovala jsem se, tak se cítím. Zamilovala jsem se sama do sebe a zářím a okolí to vidí 🙂
ErikaÚčastnice kurzu
Manželka mi podstrčila Učebnici sebelásky a požádala mě o názor. Nakonec se dostává do ruky i Vám, paní Kolaříková. Nejdřív jsem se obával, že jde o knihu, kterou ženám dáváte povrchní návod, jak být sobecká a žít ten dnešní trend - cítit se jako Bohyně vedle obyčejného smrtelného chlapa. Nakonec mě ale mnoho pasáží překvapilo. Zní to celkem logicky, zaujala mě věcnost, se kterou k tématu přistupujete, takže to může být opravdu i pro chlapa. Část Jsem OK - nejsem OK se mi vtiskla do paměti.
Tomáš Měřík, PrahaČtenář knihy
Milé ženy!...srdečně děkuji za posláni knihy do Norska...ani bych to snad nenazvala knihou ..ale nadknihou?:)...každé slovo je v ní krásně podstatné a vnímavé až k srdci...usínám s ní a stále mě příjemně hřeje, poněvadž se slovy se i usmívám... Lucie...není co více říci nežli děkuji za slzy štěstí!...Opatrujte se, mám vás v srdci..:)
JanaČtenářka knihy
Milá Lucinko, děkuji Vám z celého srdce, že jste mi dala chuť žít a díky Vám objevuji opět radost ze života a objevuji dary života a lásku k sobě i své strachy. Píšu to sem, protože si to zasloužíte za to, co děláte. Vaše online programy o sebelásce i přijímání strachu jsou to nejlepší, co jsem doposud objevila. Děkuji za to, že jste, za Vaši inspiraci a za to, co děláte, má to obrovský smysl!!!! Kdyby si každý člověk pročistil svůj vztah k sobě a naleštil svoji sebelásku, tak bychom měli nebe na zemi;-) Vaše lekce doporučuji opravdu všem;-))))
SunnyAbsolventka online kurzu