VŠE, CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O FONTECH
A BÁLI JSTE SE ZEPTAT


DOTAZNÍK

Dotazník jsem vytvořila pro ty z vás, kteří máte spoustu nezodpovězených otázek o fontech. Kde je brát, jak se v nich vyznat a proč vlastně nad výběrem přemýšlet. Ale zároveň je pro mne důležitá zpětná vazba i od lidí, kteří nad nimi nikdy nepřemýšleli. 

Fontologie je můj novotvar, vytvořila jsem si ho, protože věřím, že má hluboké opodstatnění. Denně mě o tom přesvědčujete při konzultacích, fontohrátkách, nebo vašich dotazech. Zatím jsou ty největší poklady o fontech stále jen v mé  hlavě, a já bych je moc ráda dostala k vám.  Doufám, že tento dotazník mi v tom pomůže. 

Děkuji vám za jeho vyplnění a PROSÍM NEVÁHEJTE využít posledního okénka v dotazníku, kde mi můžete napsat vše, co vás napadne, zajímá nebo trápí na téma mé fontologie. Moc ráda vám odpovím, buď formou emailu, článku, nebo třeba videonávodu. 

DÁREK za váš čas: vážím si toho, že si najdete čas zamyslet se nad dotazníkem a vyplnit ho.
Každý z vás dostane jeden malý fontodárek na mail ihned po vyplnění dotazníku a 31.1. vylosuji jednoho z vás, který dostane velký dárek. Podrobnosti až dotazník vyplníte, abych neprozradila úplně všechno. 🙂

Prosím zadejte vaši emailovou adresu, abyste se mohli zúčastnit slosování.*
Jste:
Jak vnímáte fonty? Rozklikněte šipku a vyberte jednu možnost.
Kde fonty používáte?
Jak fonty používáte? Rozklikněte šipku a vyberte jednu možnost.
Co vám brání v jejich používání?
Co by vám nejvíce pomohlo?
Jaká oblast vás zajímá nejvíce?
Pokud vás během vyplňování napadla jiná odpověď, než jste měli na výběr, NAPIŠTE MI ji právě tady! Pokud máte na jazyku cokoli, na co byste se z fontologie chtěli zeptat, NAPIŠTE mi... Za každý tip, námět a názor vám děkuji!