Online kurz

OBJEVTE POMOCÍ FONTŮ SAMI SEBE I SVOU ZNAČKU

Kurz byl fantastický.Zábavnou formou přes výběr fontů jsem si ujasnila cílovou skupinu pro svoje podnikání. Zároveň se od absolvování kurzu na fonty dívám z jiného úhlu pohledu. Uvědomila jsem si, kolik toho o každém z nás námi vybrané fonty vypovídají. Pokud chcete poznat více sami sebe a více si ujasnit, jak chcete působit na lidi, tak kurz mohu jen doporučit. Velmi vás posune k vašemu cíli.
Štěpánka Zeithamlováhomeopatka a aromaterapeutka, www.stepankazeithamlova.cz
Kurz Font & Brand určitě doporučuji lidem, kteří chtějí ještě pracovat se svým webem, i když si myslí, že ho mají vyladěný. Absolvováním kurzu a nalezením toho svého fontu dojdete k harmonii. Byl to pro mě nejvíc profesionální kurz, který jsem kdy absolvovala. Ukázal mi, jaké jsou zákonitosti ve světě fontů a psychologie jejich působení, jak to funguje, nebo taky nefunguje dohromady. Srozumitelnou, hravou, logickou formou podané informace, zpětná vazba od lektorky po celou dobu trvání kurzu.
Lenka BlažkováLENKA BLAZA art - tvorba šperků, www.lenkablaza.cz
Svět dostal další rozměr. Začínám rozumět řeči, o které jsem donedávna nevěděla, že existuje, a přitom jí byla sama neustále podvědomě ovlivňována. Řeči, která začíná promlouvat dříve, než text samotný. A co víc - sama začínám tou řečí mluvit. Andrejko, DĚKUJI.
Zdenka Karpíškovázubní lékařka
Kurz Font a Brand je něco, co nemá na našem trhu obdobu. Je postavený tak, abyste si opravdu vybrali fonty, které Vás budou reprezentovat a budou mluvit za Vás. Doplní tak Vaši prezentaci a dodají osobitý styl. Protože se ale nejedná o prostý výběr písma, ale o celostní přístup k utvoření vizuální stránky své značky, doporučila bych jej všem, kteří si neví rady, jak to uchopit. Začínající podnikatelé se díky kurzu ukotví v tom, kdo jsou, zda to, co chtějí dělat, je přesně to ONO a ujasní si, kdo jsou jejich potenciální zákazníci a jak k nim skrze písmenka a celou vizuální stránku promlouvat. Ti, kteří už mají svůj byznys díky kurzu pozvednou svou značku na vyšší level. Díky Andree a jejímu vedení není ta cesta nikterak nezdolatelná, jak by při pohledu na neskutečné množství fontů (a jejich kombinací) mohlo zdát. Já jsem si díky kurzu uvědomila obrovskou spoustu informací, zažila několik AHA momentů a považuju to za jednu z nejlepších investic na startu svého podnikání.
Marie Langovádětská fyzioterapeutka
Kurz bych vřele doporučila každému, kdo své podnikání vnímá jako "love-brand" a/nebo jde pod povrch a záleží mu na tom, aby se jeho projekt dostal k těm správným lidem. Osobně mi velmi pomohl nacítit se na svou cílovou skupinu, přesně si ji definovat a také samozřejmě vybrat fonty, které ji budou přitahovat :-). Ušetřil mi tím spoustu času a vybírání několika odborníků zvlášť pro vizuál webu, fonty samotné, branding a komunikaci se zákazníky
Michaela Doležalovátvůrce originální oděvní značky
Kurz mě nadchl svým rozsahem, hloubkou a kvalitou předávaných informací. Navíc Andrey laskavý, milý, přesto profesionální projev, byl opravdovou třešničkou na dortu. Na každou lekci jsem se těšila jak malé dítě, kam mě zas Andrea dál zavede a v jejím světě písmenek jsem našla velké zalíbení. Vše dává smysl, zapadá do sebe jak puzzle a na konci člověk najde v písmenkách svou druhou kůži. Nádherná práce 🙏💕
Kateřina Hrabecbodyterapeutka a mentorka
Kurz Font&Brand je naprosto jedinečný a úžasný v tom, že vám pomůže nejen vybrat správný font pro váš web, ale pomůže vám pochopit i spoustu věcí o sobě samých a o vašem přístupu ke klientům, díky kurzu jsem si uvědomila jaké jsou mé očekávání a očekávání mých klientů a díky tomu jsem to dokázala sladit tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Přístup a vedení paní Andrey byl na jedničku. Děkuji
Nikola Schönovákosmetický poradce

Zkušenost velmi hloubavé Olgy.
Olga měla fonty vybrané před začátkem kurzu, ale nedovedla se rozhodnout mezi dvěmi variantami. Potřebovala se ponořit mnohem hlouběji do svého podnikání, aby porozuměla, který font bude vyjadřovat její esenci. A také si ujasnit, co za esenci to vlastně je. Co je pro ní to nejdůležitější z celého podnikání. Fonty využila jako zrcadlo podvědomí.

OLGA PLÍČKOVÁ

OČEKÁVÁNÍ OD KURZU: Ke kurzu jsem přišla jak slepý k houslím 😀 a nečekala jsem nic. Tušila jsem, že by to pro mě mohl být dobře strávený čas určený pro sebepoznání a tak to taky bylo.

DOJMY: Jak poznám, že jsem si font vybrala dobře? Že se chodím každou chvíli na web dívat a pokaždé to je “aaaaaaach…KONEČNĚ doma". Anchoress, to je moje jádro, duše i srdce… To je moje DOMA.
Font Cantique, pojmenovaný podle Cantique de cantiques - Šalamounova Píseň písní a font Gowun Batang. A černá barva. Děkuju z celého srdce, nemám slov.

ZHODNOCENÍ: Kurz doporučuji všem, kdo si chtějí ujasnit, kdo jsou a co nabízejí, ať už mají web a klienty nebo o tom teprve uvažují. Je to skvělá sebe-poznávací jízda, kde se propojuje pravá i levá hemisféra (intuice, kreativita i objektivní působení fontů).

Kliknutím se ukázka zvětší. 

www.olganchoress.com

Kurz vás dostane a jistě i zaujme svým obsahem, ovšem, co vám vyrazí dech, je osobnost Andrey. Má velmi jasné a příjemné vystupování. Věříte jí doslova každé slovo a dokonce jí i uvěříte, že přesto, že máte v průběhu kurzu pocit totálního fontového chaosu, ona vás v tom nenechá, podá vám ruku, ukáže cestu a lehce vás postrčí. 🙂 A mám pocit, že někde za bukem pozoruje, jestli nebloudíte.
Hanka Juráskovámentorka pohody, www.hankajuraskova.cz
Kurz byl pro mě dobrodružnou cestou za pochopením hodnot jak vlastních tak těch, které komunikuji svým podnikáním . Dal mi návod na to, jak pracovat s vizuální identitou, aby byla sladěna s mojí činností a přilákala ty správné klienty. Určitě doporučuji všem, kteří si uvědomují vliv fontů, ale zatím nedokážou využít jejich síly ve vlastní prospěch.
Lenka Mugnerot Cesaroválektorka jazyků
Pro mě je důležitá v životě i kurzech důvěra v člověka, který ho vede. A to Andrea splňuje na celé čáře. Provede vás kurzem s osobním nasazením a praktickými doporučeními, když nevíte kudy kam. Podíváte se na sebe a svoji značku z jiných úhlů pohledu. Kurz je cenný pro všechny, co hledají rádi odpovědi.
Kristina Urbanovávýtvarnice
Jsem vděčná za hluboký vhled do tajemství fontů. Avšak stejně přínosné jsou uvědomění, která se týkají aspektů podnikání. Kurz je velmi pečlivě připravený, co se týká obsahu i snadného provázení jednotlivými lekcemi kurzu.
Jana Aadhiradasiautorka intuitivních projektů a terapií
Kurz je klenotem, je vybroušený s precizností, která se hned tak nevidí. Je přehledný a dobře se v něm orientuje. každá kapitolka je malým drahokamem a odkrývá netušené obzory nejen v době samém, ale i ve vztahu ke klientů. Velmi mi to obohatilo mé vlastní pojetí online podnikání a mám nyní lepší představu, co mí klienti ode mne očekávají a chtějí.Děkuji Andrei za kurz, který vytvořila!
Vlaďka Botlíkoválektorka zdravého pohybu
Tento kurz mi přinesl nové poznání o sobě. Zamyšlení se nad svým tématem a zákazníkem více do hloubky, vnímat to propojení skrze písmenka, která buď druhé odradí nebo přitáhnou. Tento kurz určitě doporučuji těm, kterým záleží na tom, jak sebe a to co dělají prezentují skrze web a nechtějí se sami brodit kupou fontů s bezradností jak font poskládat, aby byl web krásný. Andrea je skvělou podporou a průvodkyní celým kurzem.
Markéta Hegeroválektorka Samadhi jogy
Behem kurzu jsem si uvedomila sve hodnoty, pochopila jsem, ze kazdy potrebuje jine zpusoby sebevyjadreni, v tomto kurzu pres fonty a jejich kouzlo. Kurz doporucuji tem, kteri hledaji zpusob, jak predat svoji esenci v online svete; napr: na webovych strankach, socialnich siti. Andrea ma velice prijemny projev, profesionalni pristup. Dodrzi co slibi.
Monika KrejsováIntuitivní kresba
Od kurzu som mala iba jedno očakávanie - nájsť/vybrať si font. A veru som si ho aj našla. 🙂
Tatiana ŠándorováAko začať správne podnikať - poradenstvo ženám

Zkušenost praktické a efektivní Michaely.
Cílem kurzu u ní nebylo hledat nejkrásnější font anebo si s fonty hrát. Potřebovala si v sobě udělat jasno a vybrat podle přesného návodu jednoduchý font, který použije všude. A u kterého bude cítit, že přesně popisuje to, jak se chce před ideálním klientem prezentovat.  Font Cabin, který vybrala nabízí na rozdíl od obyčejných bezpatkových fontů větší sílu, ukotvenost a stabilitu, a přitom zůstává přátelský a otevřený. 

MICHAELA KUCHOVSKÁ

CO CHCI OD KURZU: Definovat si hodnoty a vybrat font přímo ke mně. Aby zrcadlil jak mě, tak i přitahoval ty správné klienty. Chci si na konci kurzu říct: "Toto jsem já".

PO KURZU: Zjistila jsem, že jsem efektivní a praktická, že mám ráda řád, stabilitu, ale i harmonii. Chci, aby se u mě klienti cítili bezpečně a důveřovali mi. Naoplátku od nich očekávám, že se sebou něco udělají :-).
Font CABIN v různých řezech a velikostech.

SHRNUTÍ: Rozhodně jsem mega spokojená!!!Není to dokonalé, ale bude :-). Z webu je cítit větší řád a harmonie než předtím. Kurz doporučuji všemi deseti, je to takova rychlovka, ale super poznání sebe sama i mých klientů, rozhodně stojí za to.

Kliknutím se ukázka zvětší. 

www.mikuela.cz

Spolupráce s Andreou? Rozhodně! Andrea je fontový odborník na slovo vzatý a její pojetí fontů sahá daleko za představivost kohokoliv, kdo používá Times New Roman. V kurzu se o nás Andrea starala na 110%, trpělivě odpovídala navšechny otázky a nabízela další a další možnosti, jak si ve fontech udělat jasněji. Andrea je profesionální, vřelá, trpělivá a pečlivá. Děkuji,
Linda Hořčičkovásomatická koučka a průvodkyně doprovázených poutí
Ak cítite, že na vašom webe niečo nesedí, ak vidíte, že písmo, ktoré používate s vami nesúznie, no neviete ako a podla čoho vybrať z tých tisíciek rôznych druhov písmien, tak kurz môže byť pre vás riešením.
Daniela RauKoučka a mentorka s vášňou pre knihy a kváskovanie
Kurz mi pomohl ujasnit si, co je pro mě důležité, jak chci na lidi působit, jaké čtenáře hledám. Úleva, že je v pořádku jít na to jinak, po svym a nesnažit se zapadnout do nějakejch nesmyslnejch škatulí.
Klára Svobodová (Šiboda)blog Spocklidem
Všem, kdo podnikají srdcem a potřebují vzpruhu. Mně kurz otevřel nové obzory v podnikání, ale hlavně jsem si od základu znovu uvědomila podstatu svého podnikání, což mi dává křídla 🙂
Iva Gondekováwww.nosenivsatku.cz

Pojďte se mnou podniknout cestu k výběru písma, které bude jako vaše nejoblíbenější oblečení. A po cestě si uvědomíte, že font je jen třešnička na dortu.

 

KDO PRO VÁS KURZ PŘIPRAVIL?

Andrea Grigerová
zakladatelka Psychologie fontů

Učím lidi vnímat neverbální řeč písma a předávat textem nejen informace, ale i pocity a emoce. Píšu články, přednáším a školím o tom, jak nás fonty ovlivňují každý den a jak je využít jako skvělý nástroj v podnikání, marketingu, grafice, i jen tak pro  zábavu. 

  • Vybírám fonty
    Které zapadnou do vizuální identity klienta, podpoří hodnoty značky a osloví přesně ideálního zákazníka.
  • Školím a přednáším
    Na konferencích, na vysokých školách, na mastermindech pro podnikatele i workshopech pro grafiky.
  • Hledám souvislosti
    Mezi typografií, grafikou, webdesignem a marketingem. Píšu o tom články.