Online kurz

OBJEVTE POMOCÍ FONTŮ SAMI SEBE I SVOU ZNAČKU

 • Hledáte způsob, jak svým webem zaujmout přesně vašeho ideálního klienta
 • Pořád měníte písmo a barvy a vůbec si nejste jistí, že jsou ty pravé?
 • Potřebujete vytáhnout z rozhodovací paralýzy nejen o výběru písma, ale i o hodnotách vaší značky a o tom, kdo je ideální klient? 

Pojďte se mnou podniknout cestu k výběru písma, které bude jako vaše nejoblíbenější oblečení. A po cestě si uvědomíte, že font je jen třešnička na dortu.

 

Zapište se na čekací listinu, budete mít náskok a VIP nabídku. 😉

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Kurz mi pomohl ujasnit si, co je pro mě důležité, jak chci na lidi působit, jaké čtenáře hledám. Úleva, že je v pořádku jít na to jinak, po svym a nesnažit se zapadnout do nějakejch nesmyslnejch škatulí.
Klára Svobodová Šibodablog Spocklidem

Po cestě k písmu objevíte sami sebe i svou značku:

 • hodnoty, které jsou vám vlastní a na kterých ji postavíte
 • esenci, která jí dodá vaši duši
 • budete přesně vědět, jakého klienta a čím chcete oslovit.

Najdete si svou vizuální identitu a začnou se vám ozývat lidé, se kterými bude radost pracovat.

 

JAK NA TO PŮJDEME? 

V kurzu budeme pracovat s vědomím i podvědomím, ve kterém se skrývá naše skutečné já.

Cesta k identitě značky je komplikovaná, a čím víc na ní jdete přes rozum a levou hemisféru, tím více se vzdalujete vaší podstatě. Odpovědi na to, jací jste, v čem jste jedineční a co přesně od vás čekají klienti, kteří vás budou milovat, ty se skrývají ve vašem nitru.

Pojďte se do něj podívat, průvodcem vám budou fonty, které  budeme používat jako nástroj vaší pravé hemisféry.  

V kurzu pracujeme cíleně s pravou i levou hemisférou. Pravá hemisféra nám po analýze tvarů, linek a křivek písma odzrcadlí vnitřní, podvědomé hodnoty. Levou hemisférou je pak můžeme vědomě uchopit, dát do slov a ujasnit si, jaké z nich použijeme v podnikání. 

KDO PRO VÁS KURZ PŘIPRAVIL?

Andrea Grigerová
zakladatelka Psychologie fontů

Učím lidi vnímat neverbální řeč písma a předávat textem nejen informace, ale i pocity a emoce. Píšu články, přednáším a školím o tom, jak nás fonty ovlivňují každý den a jak je využít jako skvělý nástroj v podnikání, marketingu, grafice, i jen tak pro  zábavu. 

 • Vybírám fonty
  Které zapadnou do vizuální identity klienta, podpoří hodnoty značky a osloví přesně ideálního zákazníka.
 • Školím a přednáším
  Na konferencích, na vysokých školách, na mastermindech pro podnikatele i workshopech pro grafiky.
 • Hledám souvislosti
  Mezi typografií, grafikou, webdesignem a marketingem. Píšu o tom články.

REFERENCE

Neumím zázraky, ale s čistým svědomím vám můžu slíbit, že na konci kurzu se podíváte na váš vymazlený FontBook a řeknete si: „To jsem já“. Tak jako desítky klientů z konzultací. 

Kurz mě nadchl svým rozsahem, hloubkou a kvalitou předávaných informací. Navíc Andrey laskavý, milý, přesto profesionální projev, byl opravdovou třešničkou na dortu. Na každou lekci jsem se těšila jak malé dítě, kam mě zas Andrea dál zavede a v jejím světě písmenek jsem našla velké zalíbení. Vše dává smysl, zapadá do sebe jak puzzle a na konci člověk najde v písmenkách svou druhou kůži. Nádherná práce 🙏💕
Kateřina Hrabecbodyterapeutka a mentorka
Kurz Font&Brand je naprosto jedinečný a úžasný v tom, že vám pomůže nejen vybrat správný font pro váš web, ale pomůže vám pochopit i spoustu věcí o sobě samých a o vašem přístupu ke klientům, díky kurzu jsem si uvědomila jaké jsou mé očekávání a očekávání mých klientů a díky tomu jsem to dokázala sladit tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Přístup a vedení paní Andrey byl na jedničku. Děkuji
Nikola Schönovákosmetický poradce
Pro mě je důležitá v životě i kurzech důvěra v člověka, který ho vede. A to Andrea splňuje na celé čáře. Provede vás kurzem s osobním nasazením a praktickými doporučeními, když nevíte kudy kam. Podíváte se na sebe a svoji značku z jiných úhlů pohledu. Kurz je cenný pro všechny, co hledají rádi odpovědi.
Kristýna Urbanovávýtvarnice
Kurz Font & Brand určitě doporučuji lidem, kteří chtějí ještě pracovat se svým webem, i když si myslí, že ho mají vyladěný. Absolvováním kurzu a nalezením toho svého fontu dojdete k harmonii. Byl to pro mě nejvíc profesionální kurz, který jsem kdy absolvovala. Ukázal mi, jaké jsou zákonitosti ve světě fontů a psychologie jejich působení, jak to funguje, nebo taky nefunguje dohromady. Srozumitelnou, hravou, logickou formou podané informace, zpětná vazba od lektorky po celou dobu trvání kurzu.
Lenka Blažkováwww.lenkablaza.cz