DENTOSOFIE

Unikátní metoda pro harmonizaci úst
a celého člověka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO MŮŽEŠ OD DENTOSOFIE
OČEKÁVAT?

Cílem Dentosofie je harmonizace a reedukace zaběhlých a nevědomých vzorců dýchání, žvýkání a polykání se všemi benefity, které tyto činnosti společně pro tělo vytvářejí. A to za pomoci speciálního BALANCERU, který se nosí 1 hodinu denně a v noci. Přes den pak 5 minut speciálního cvičení.

Nedílnou součástí Dentosofického coachingu jsou pravidelné konzultace a "ladění" cesty klienta směrem ke zdraví. Dentosofie je tzv. doprovázenou auto-terapií - tedy souhrou průvodce, klienta a balanceru.

Pokud se celý postup provádí podle protokolu, s disciplínou, radostí a vytrvalostí začne tělo reagovat na dávané impulzy. Tím klient sám, za pomoci průvodce a balanceru, vytváří ideální podmínky pro zlepšení všech svých životních funkcí.

Výsledkem je zdravý člověk a pokud tělo uzná za vhodné,
i pěkný a vyrovnaný chrup. 

PRO KOHO JE DENTOSOFIE?

Dentosofie je vhodná pro dospělé i děti. Podmínkou je, že jsou v ústech zuby 🙂 A chuť podívat se za hranice možného. Je pro lidi, kteří jsou připraveni dát si závazek a opravdu pečlivě dodržovat doporučený postup. Přejí si opravdovou a stabilní změnu pro sebe nebo své děti.