Hrajete si rádi?
Zajímá vás psychologie?
Chcete se ponořit do světa barev, tvarů a emocí? 


Stáhněte si FONTOHRÁTKY 

a dopřejte si chvíli, kdy
poznáte nejen nový svět fontů, ale i sami sebe.
Budete se bavit a zjistíte jak silný nástroj je neverbální  komunikace. 


Miluju obrázky, barvy, krásné věci v jakékoliv formě… Vzbuzují emoce, vášně, touhy, něhu… Proto mě e-book Fontohrátky doslova nadchnul. I když ten není jen o obrázcích a barvách. Spojení textů (fontů) a obrázků, jaké používá Andrea v e-booku, je příjemně hravé i pro dospěláky (taky si chceme někdy hrát ne?), jemné a citlivé. Moc mě bavilo se ponořit do tajů jednotlivých “úkolů”. Doslova jsem byla vtažena “do děje”. Děje odhalování souvislostí mezi obrázkem a písmem. Myslím, že člověk začne i trochu jinak přemýšlet, více si začne uvědomovat, co vlastně cítí, jak na něho daná věc působí. Jako bonus navíc poodhalíte to, co je ve vás pravděpodobně ukryto, co možná netušíte. :-) Fakt mě to bavilo. Ale jedno varování přece...možná neodoláte chuti třeba na horkou tmavou čokoládu…nebo se začnete ještě víc těšit na léto :-))

Lada Věntusováwww.ladaventusova.cz

Či chceme alebo nie, svojím oblečením o sebe prezrádzame naše povahové črty, ambície, náladu atď. Vy šikovnejší túto schopnosť vášho „obalu“ môžete využiť vo váš prospech a so svetom (aj sebou) komunikovať cielene. A veľmi podobný komunikačný nástroj, akým oblečenie nepochybne je, mi Andrea pomohla objaviť aj vo fontoch. Jej fontohrátky ma presvedčili o tom, že mnou zvolený font je až strašidelne pravdivým odrazom môjho vnútra alebo vzťahu k predmetu, ktorý fontom opisujem. Ak máte radi zábavu a hĺbku v jednom, fontohrátky si užijete.

Michaela Pisoňová, koučka štýluwww.pimi.sk

Do přečtení e-booku jsem zaznamenala termín fonty, ale netušila jsem, co si pod tím mám představit. Díky tvému e-booku jsem objevila smysl a sílu fontů. Byla jsem překvapena, co volba obrázku a písma může všechno prozradit. Líbil se mi tvůj úvod do problematiky, kde jsi mi hezky vysvětlila, jak která mozková hemisféra zpracovává jaké informace. Velké překvapení jsem zažila, když jsem si sama mohla otestovat, jak na mě působí jednotlivé fonty v kombinaci s obrázky. Jsem nadšená. Z minima informací - obrázek a pár písmen (velice zjednodušeně řečeno) jsi dokázala dát můj psychologický profil. Děkuji za tuto možnost, která mi rozšířila obzory.

Jitka Blábolilová, celostní gynekoložkawww.jitkablabolilova.cz

Vzhledově je eBook úžasný, fotky na pozadí, to je prostě nádhera! Při čtení jsem se přistihla, jak se usmívám, jakmile jsem si vybrala daný font k danému tématu a tak to na mě sedí, až jsem zírala :) Čte se úžasně, přináší radost a zároveň nové pohledy na svět tištěného písma. Z eBooku jsem nadšená. Fonty jsem nikdy nezkoumala, prostě jsem psala text v tom, co mi word nastavil. Odteď, co jsem objevila vás a vaši psychologii fontů, se mi otevřel svět písma a já ho chci prozkoumat! :)

Lucie Horenská, expertka na cestováníwww.luciehorenska.cz

Fontohrátky jsem si zahrála minimálně třikrát. Zajedno je to zábavné a zadruhé jsem si chtěla vyzkoušet to, jak Andrea říká, že se náš výběr mění. Nevěřila jsem tomu. Ale je to tak. Překvapilo mne, že se opravdu proměňuje vnímání fontů zakomponovaných v obrazech a to v průběhu dne. Mění se to i podle osobního rozpoložení, únavy, vůně v aromalampě, podle světla a tmy za oknem…

Věra Tůmová, freelancerwww.veratumova.cz

Už názov e-booku Fontohrátky aneb Fonty mluví od Andrey Grigerové má nadchol a s radosťou som sa pustila do jeho čítania. Som nadšená jeho obsahom. Pri výbere obrázku s písmom som bola prekvapená i s odpoveďou k nemu. Najmä posledné dve témy, jasne vystihli moju osobu a moje pocity a túžby, o ktorých viem len ja. Tak ako farby pri maľovaní obrazu vyjadrujú osobnosť umelca, jeho stav, emócie, tak i výber fontu písma vyjadruje o človeku jeho pocity, emócie a vlastnosti či charakteristiku osobnosti. Som rada, že som mohla spoznať a hlbšie pochopiť význam fontov pri písaní. S tým, čo nájdete vo vnútri e-booku budete si viac všímať texty, názvy a budete si ich aj viac vysvetľovať a pochopíte, čo Vám chcú naznačiť či povedať. Ďakujem Andrejke, že som vďaka jej práci našla niečo nové a pochopila, že výber vhodného fontu pre konkrétnu tému je pre pisateľa veľmi dôležitý.

Jana Bakičová, lektorka enkaustikywww.janabakicova.sk